Anasayfa Odalar Hakkımızda
Fotoğraf Galerisi Bölgeler İletişim
Bölgeler
Çalış
Büyük turizm merkezlerinden biri olan Fethiye'de birbirinden farklı yerlerde ve farklı konseptlerde oteller bulmak mümkün.Şehir merkezi yakınında bulunan Çalış Plajı da bunlardan biri.

Çalış Plajı yakınında bulunan Karagözler Semtinde de çok fazla otel bulunur. Çalış plajı ve rüzgar sörfü ile ünlenmiş bir beldedir. Fethiye Merkezden Çalış Plajına yürüyerek ve ya minibüslerle de gidilebilir.
     
Ölüdeniz
Ölüdeniz, Muğla'ya 128 km, Fethiye'ye 12 km uzaklıktadır. Bölge, kıyıların olağanüstü manzara güzellikleri, doğası ve doğa sporları aktivitelerine uygun bir bölge olması sebebiyle 1983 yılında Tabiat Parkı ilan edilmiştir.

Ölüdeniz, Muğla'ya bağlı Fethiye ilçesinde bulunuyor. Gözde bir tatil merkezi olan Fethiye'ye Türkiye'nin tüm büyük kentlerinden düzenli otobüs seferleri bulunuyor. En yakın havaalanı olan Dalaman Havaalanı 55 kilometre uzaklıkta. Fethiye'den Ölüdeniz'e minibüsler kalkıyor.

Bu minibüsleri kullanarak Ölüdeniz'e ulaşabilirsiniz...
     
Gemiler
Gemiler Adası, Muğla iline bağlı, Fethiye Körfezi'nin güney ucunda, Fethiye'ye 9 km. mesafede bir adadır. Yörede Gemile Adası olarak bilinir. 'Gemiler Adası' ismi bunun daha Türkçeleştirilmiş şekli olmalıdır.

Ada üzerinde Bizans İmparatorluğu döneminden kalma kilise kalıntıları bulunmaktadır. O dönemdeki adı Aya Nikola (Aziz Nikola) idi. Karşısındaki Gemile Koyu (Gemiler Koyu) ve plajı ve Gemile Vadisi (Gemiler Vadisi) ile birlikte bir doğa harikası oluşturan Gemile 1. Derece Doğal Sit Alanı'nı oluşturmaktadır. 
     
Kayaköy
Kayaköy, Fethiye’nin en güzel ve en önemli yerleşim alanlarından biri. Fethiye- Ölüdeniz yolunda, Hisarönü kavşağından, Kayaköy tabelalarını takip edip, çamlar arasından giden bir yol ile Kayaköye ulaşmak mümkün.

Veya Fethiye kalesinin arkasından güneye doğru 7 km.lik güzergahla dağ yolundan bağlantı sağlanır. Kayaköy ve çevresini ayrıntılı incelemek bakımından, geldiğiniz yol ile değil de, diğer yol ile dönmenizi öneririz.

Biraz dikkatli olursanız, her iki güzergahta da eski yolların bazı bölümlerini göreceksiniz.
     
Saklıkent
Fethiye`ye 50 km mesafede bulunmaktadir. Türkiye`nin en büyük kanyonu olma özelligini tasiyan Saklikent Dar ve uzunlugu 18 km civarindadir. Gökyüzünü örtercesine yükselen kayalar arasinda koca bir nehir dogar. saniyeler içersinde kayalar içersinden fiskiran sular Karaçay adi verilen bir nehri dogurur.

Bu nehir bir süre sonra Esen çayi ile birleserek Kumluova Çayagazi kumsalindan denize dökülür.Ayni zamanda Karaçay Fethiye Kas ilçe sinirini belirler. Çok çesitli aktiviteler yapilmaktadir. Jeep Safari, Dagcilik, Yürüme gibi bir çok alternatif bulunmaktadir.
     
 
Odalar
24 adet maximum 4 kişilik apart odası, 2 kişilik 1 adet double yatağı ile birlikte 24 adet apart odası bulunmaktadır..
Detay  
Hakkımızda
Apartımız 1996 yılında inşaatı bitirilmiş olup 1997 yılında Fethiye de turizmin hizmetine girmiştir. Konum olarak...
Detay  
Bölgeler
Büyük turizm merkezlerinden biri olan Fethiye'de birbirinden farklı yerlerde ve farklı konseptlerde oteller bulmak....
Detay  
Fotoğraf Galerisi
Otelimizin detaylı fotoğraflarını görmek için detay sayfamızı inceleyiniz.

Detay  
 
Anasayfa Odalar Hakkımızda Fotoğraf Galerisi Bölgeler İletişim